Филтри
Филтри
Цена
Производител













Number of fibers








Fiber type


Core diameter [µm]




Power over Ethernet










Tx power [dBm]










Designed for mast diameter [mm]

Weight [kg/km]

Cable type

Protection class





Size

Compatibility



Design









Type of connector


Optical cable type



Capacity [splices]



Splitter combination






Insertion loss [dB]





Splitter type


Technology and conveniences


Format







Management

Features

WiFi standards





MU-MIMO

For cable type



Transmission speed - 5GHz [Mb/s]


Transmission speed - 2.4GHz [Mb/s]


Tx power 2.4GHz [dBm]


Tx power 5GHz [dBm]


Security


Optical Connectors















2.4GHz MIMO

5GHz MIMO

Holes for connectors
















Type of antenna


Fixed antennas


Internal antennas


Transmission speed













Purpose


Wavelength - Tx/Rx [nm]




















Distance [km]












Antenna gain [dBi]

Transfer type






AOC/DAC cable type


Material


DDMI - diagnostics

Alarm

Antivandal (Impact protection)

Length [m]




















Power type




"U" positions


Polishing type




Length [mm]


Operating system

Fans



LAN ports



LED indication

LAN speed










Gigabit LAN

PoE type

SFP cages

SFP+ cages




GPON SFP cages



Optical interfaces






PoE-Out standards

Outer diameter [mm)











Redundant power supply

PoE Out ports

Receiver sensitivity [dBm]













Max. power consumption [W]



















Serial port

Chassis design

Power via connector/terminal












Buttons


Operating temperature [°C]












Weight [g]





Weight [kg]

Width [mm]








































Height [mm]







































Depth [mm]









































LSZH (LSOH)

Color



USB

IPv6 support

Default IP address





Default login and password



Покажи филтър
Masterlan OPTE288F01 - optical encloser, 288 fibers, heat shrink OPTE288F01 Masterlan OPTE288F01 - optical encloser, 288 fibers, heat shrink
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
118.54 лв
с ДДС
Купи
Masterlan OPTE288F02 PG  - optical encloser, 288 fibers OPTE288F02PG Masterlan OPTE288F02 PG - optical encloser, 288 fibers
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
118.54 лв
с ДДС
Купи
Masterlan OPTE48F11PG  - optcal encloser, 48 fibers OPTE48F11PG Masterlan OPTE48F11PG - optcal encloser, 48 fibers
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
37.25 лв
с ДДС
Купи
Masterlan OPTE144FO2 - optical encloser, 144 fibers OPTE144F02PG Masterlan OPTE144FO2 - optical encloser, 144 fibers
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
102.43 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm XS+85LC01D MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
98.72 лв
с ДДС
Купи
Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m LCupc/LCupc-SMDAA30outv2 Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
133.49 лв
с ДДС
Купи
Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m LCupc/LCupc-SMDAA20outv2 Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
85.88 лв
с ДДС
Купи
Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m LCupc/LCupc-SMDAA10outv2 Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
46.57 лв
с ДДС
Купи
Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m LCupc/LCupc-SMDAA5outv2 Masterlan AAv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
33.64 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 50m LCupc/LCupc-SMD50outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 50m
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
72.43 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m LCupc/LCupc-SMD30outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
52.76 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m LCupc/LCupc-SMD20outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
40.86 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m LCupc/LCupc-SMD15outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
36.19 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m LCupc/LCupc-SMD10outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
30.00 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m LCupc/LCupc-SMD05outv2 Masterlan PEv2 fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
25.87 лв
с ДДС
Купи
MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter XQ+CM0000-XS+ MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
111.05 лв
с ДДС
Купи
MikroTik FTC11XG, 10Gbps Fiber to Ethernet convertor FTC11XG MikroTik FTC11XG, 10Gbps Fiber to Ethernet convertor
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
239.36 лв
с ДДС
Купи
Masterlan SCplug-D, plug for ODFs, SC Duplex / LC Quad, black SCplug-D Masterlan SCplug-D, plug for ODFs, SC Duplex / LC Quad, black
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
0.19 лв
с ДДС
Купи
Masterlan SCplug-S, plug for ODFs, SC Simplex / LC Duplex, black SCplug-S Masterlan SCplug-S, plug for ODFs, SC Simplex / LC Duplex, black
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
0.19 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti Fiber Strain Relief Kit UACC-Fiber-SR-Kit Ubiquiti Fiber Strain Relief Kit
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 07-08-2024
64.20 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PE fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 50m LCupc/LCupc-PE50out Masterlan PE fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 50m
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
38.59 лв
с ДДС
Купи
Masterlan PE fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 30m LCupc/LCupc-PE30out Masterlan PE fiber optic outdoor patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 30m
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
24.92 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR UACC-OM-SFP28-LR Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
239.09 лв
с ДДС
Купи
UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter UACC-UF-WDM-XGS UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
541.10 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON ONU UISP-FIBER-XG Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON ONU
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
211.39 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON ONU UISP-FIBER-XGS Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON ONU
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
302.02 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS UISP-FIBER-OLT-XGS Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
6 291.83 лв
с ДДС
Купи
KOMSHINE KFLC-1-SC/APC OTDR Launch cable 300m, 9/125 SC/APC KFLC-1-SC/APC-300 KOMSHINE KFLC-1-SC/APC OTDR Launch cable 300m, 9/125 SC/APC
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
248.59 лв
с ДДС
Купи
KOMSHINE KLS-35-MS optical laser source KLS-35-MS KOMSHINE KLS-35-MS optical laser source
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
412.33 лв
с ДДС
Купи
KOMSHINE • TED-KMS-TEK • Spare electrode rods for fusion splicer FX39 / EX39 TED-KMS-TEK KOMSHINE • TED-KMS-TEK • Spare electrode rods for fusion splicer FX39 / EX39
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
84.55 лв
с ДДС
Купи
505 елемента
1 2 3 4 5 6 ... 17 >