Ubiquiti POE-48-24W-G, Gigabit PoE Injector, 48V/0.5A (24W)
Your price incl. VAT (20.0%)
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 27-05-2026
Ubiquiti
Manufacturer
Product number
POE-48-24W-G
Product Code
RL001.852
Warranty
24 months
Product description
This is an automatic translation. You can see the original text here
Adaptor de alimentare Gigabit PoE stabilizat, de înaltă calitate, cu împământare, indicație LED și tensiune de ieșire 48V și max. curent 0,5A. Puterea maximă de ieșire este de 24W.
Pachetul conține
  • Adaptor PoE
  • Cablu de alimentare
Download
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/CE/UBI-POE-48-5G_DoC.pdf
Download CE
https://download.discomp.cz/ubiquiti/datasheets/PoE_Adapters_DS.pdf
Download Datasheet
Technical parameters
LAN ports
The input voltage [V]
230V AC