Категории
MikroTik RouterBOARD RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU MikroTik RouterBOARD RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 17-07-2024
175.38 лв
с ДДС
Купи
MikroTik Cloud Router Switch CRS520-4XS-16XQ-RM CRS520-4XS-16XQ-RM MikroTik Cloud Router Switch CRS520-4XS-16XQ-RM
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 17-07-2024
4 897.79 лв
с ДДС
Купи
MikroTik Cloud Router Switch CRS320-8P-8B-4S+RM CRS320-8P-8B-4S+RM MikroTik Cloud Router Switch CRS320-8P-8B-4S+RM
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 17-07-2024
949.51 лв
с ДДС
Купи
MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM, NetMetal ax L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM, NetMetal ax
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 07-08-2024
295.63 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RouterBOARD L23UGSR-5HaxD2HaxD, dual-band WiFi6, 4x MMCX, RouterOS L4 L23UGSR-5HaxD2HaxD MikroTik RouterBOARD L23UGSR-5HaxD2HaxD, dual-band WiFi6, 4x MMCX, RouterOS L4
✅ В наличност 60+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
175.38 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm XS+85LC01D MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
100.22 лв
с ДДС
Купи
MikroTik wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU, wAP ac LTE kit (2024) wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU MikroTik wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU, wAP ac LTE kit (2024)
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
295.63 лв
с ДДС
Купи
MikroTik LHGGR&FG621-EA, LHGG LTE6 kit LHGGR&FG621-EA MikroTik LHGGR&FG621-EA, LHGG LTE6 kit
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
313.16 лв
с ДДС
Купи
MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter XQ+CM0000-XS+ MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
112.72 лв
с ДДС
Купи
MikroTik wAPR-2nD&EC200A-EU wAP LTE Kit 2024 wAPR-2nD&EC200A-EU MikroTik wAPR-2nD&EC200A-EU wAP LTE Kit 2024
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
175.38 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SXTsq-mount, pole mount for SXTsq SXTsq-mount MikroTik SXTsq-mount, pole mount for SXTsq
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 28-08-2024
12.54 лв
с ДДС
Купи
MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8, LtAP LR8 LTE kit LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8 MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8, LtAP LR8 LTE kit
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
498.54 лв
с ДДС
Купи
MikroTik FTC11XG, 10Gbps Fiber to Ethernet convertor FTC11XG MikroTik FTC11XG, 10Gbps Fiber to Ethernet convertor
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
243.00 лв
с ДДС
Купи
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM CRS326-4C+20G+2Q+RM MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
1 751.15 лв
с ДДС
Купи
MikroTik mANTBox ax 15s L22UGS-5HaxD2HaxD-15S MikroTik mANTBox ax 15s
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
318.17 лв
с ДДС
Купи
MikroTik NetBox 5 ax L11UG-5HaxD-NB MikroTik NetBox 5 ax
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
197.92 лв
с ДДС
Купи
MikroTik L11UG-5HaxD L11UG-5HaxD MikroTik L11UG-5HaxD
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
137.81 лв
с ДДС
Купи
MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU, Chateau 5G R16 D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU, Chateau 5G R16
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
839.27 лв
с ДДС
Купи
MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA, LtAP LTE6 kit LtAP-2HnD&FG621-EA MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA, LtAP LTE6 kit
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
348.23 лв
с ДДС
Купи
MikroTik R11eL-FG621-EA, LTE miniPCI-e modem, 2x u.Fl R11eL-FG621-EA MikroTik R11eL-FG621-EA, LTE miniPCI-e modem, 2x u.Fl
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
147.80 лв
с ДДС
Купи
MikroTik R11eL-EC200A-EU, LTE miniPCI-e modem, 2x u.Fl R11eL-EC200A-EU MikroTik R11eL-EC200A-EU, LTE miniPCI-e modem, 2x u.Fl
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
112.72 лв
с ДДС
Купи
MikroTik CME Gateway CME22-2n-BG77 MikroTik CME Gateway
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
157.82 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RouterBOARD SXTR&FG621-EA SXTR&FG621-EA MikroTik RouterBOARD SXTR&FG621-EA
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 28-08-2024
207.94 лв
с ДДС
Купи
MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN CRS310-8G+2S+IN MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
383.32 лв
с ДДС
Купи
MikroTik L41G-2axD&FG621-EA, hAP ax lite LTE6 L41G-2axD&FG621-EA MikroTik L41G-2axD&FG621-EA, hAP ax lite LTE6
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 28-08-2024
175.38 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR9 KNOT LR9 kit - IoT Gateway RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR9 MikroTik RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR9 KNOT LR9 kit - IoT Gateway
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
348.23 лв
с ДДС
Купи
MikroTik MMCX-RPSMA pigtail ACMMCXRPSMA-LLC MikroTik MMCX-RPSMA pigtail
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
12.54 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 915_Omni_antenna - LoRa Omni Antenna Kit, 6.5dBi, 900-928MHz 915_Omni_antenna MikroTik 915_Omni_antenna - LoRa Omni Antenna Kit, 6.5dBi, 900-928MHz
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
87.70 лв
с ДДС
Купи
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6 ax
✅ В наличност 40+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 03-07-2024
348.23 лв
с ДДС
Купи
MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6 D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 07-08-2024
248.03 лв
с ДДС
Купи
270 елемента
1 2 3 4 5 6 ... 9 >