Филтри
Филтри
Цена
Производител

Tx power [dBm]

Compatibility

Format





For cable type



Optical Connectors




Transmission speed







Wavelength - Tx/Rx [nm]
















Distance [km]










Transfer type





DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]

Max. power consumption [W]


Operating temperature [°C]



Покажи филтър
MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter XQ+CM0000-XS+ MikroTik XQ+CM0000-XS+ QSFP28/QSFP+ adapter
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
113.11 лв
с ДДС
Купи
MikroTik QSFP28 optical module XQ+31LC10D, SM, 10km, 100G XQ+31LC10D MikroTik QSFP28 optical module XQ+31LC10D, SM, 10km, 100G
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
613.34 лв
с ДДС
Купи
MikroTik QSFP28 optical module XQ+85MP01D, MM, 100m, 100G XQ+85MP01D MikroTik QSFP28 optical module XQ+85MP01D, MM, 100m, 100G
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
155.83 лв
с ДДС
Купи
MikroTik QSFP28 optical module XQ+31LC02D, SM, 2km, 100G XQ+31LC02D MikroTik QSFP28 optical module XQ+31LC02D, SM, 2km, 100G
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
402.19 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP28 optical modules XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pair XS+2733LC15D MikroTik SFP28 optical modules XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pair
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
613.34 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC S-C61DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm XS+31LC10D MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 01-05-2024
251.39 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC S-C59DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC S-C57DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP module S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC S-55DLC80D MikroTik SFP module S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
62.83 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP module S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (one pair) S-4554LC80D MikroTik SFP module S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (one pair)
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
155.83 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC S-C55DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC S-C51DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC S-C53DLC40D MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
60.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module S+RJ10 MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
✅ В наличност 60+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
113.11 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP 10/100/1000M copper module S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps S-RJ01 MikroTik SFP 10/100/1000M copper module S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
50.28 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm S+85DLC03D MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
100.56 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP module S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (one pair) S-3553LC20D MikroTik SFP module S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (one pair)
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
123.18 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm S-31DLC20D MikroTik SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
40.21 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm S-85DLC05D MikroTik SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-04-2024
30.16 лв
с ДДС
Купи