Филтри
Филтри
Цена
Производител

Tx power [dBm]

Compatibility

Format

For cable type

Optical Connectors

Transmission speed

Wavelength - Tx/Rx [nm]

Distance [km]

Transfer type

DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]

Покажи филтър
MaxLink 40G QSFP + SR4 optical module, 100m, 850nm, MPO-12, MM ML-QSFPSR4 MaxLink 40G QSFP + SR4 optical module, 100m, 850nm, MPO-12, MM
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 01-05-2024
70.98 лв
с ДДС
Купи