Филтри
Филтри
Цена
Производител















Number of fibers








Fiber type


Core diameter [µm]




Power over Ethernet










Tx power [dBm]

















Designed for mast diameter [mm]

Cable type

Protection class





Size

Compatibility



Design









Type of connector


Ethernet speed [Mb/s]

Optical cable type



Capacity [splices]



Splitter combination






Insertion loss [dB]





Splitter type


Technology and conveniences


Operating mode



Format







Management

Wireless frequency

Features

WiFi standards





MU-MIMO

For cable type



Transmission speed - 5GHz [Mb/s]



Transmission speed - 2.4GHz [Mb/s]


Tx power 2.4GHz [dBm]



Tx power 5GHz [dBm]



Security




Optical Connectors















2.4GHz MIMO

5GHz MIMO

Holes for connectors















Type of antenna


Fixed antennas


Internal antennas



Transmission speed













Purpose


Wavelength - Tx/Rx [nm]




















Roaming

Distance [km]













Antenna gain [dBi]





Transfer type






AOC/DAC cable type


Material


DDMI - diagnostics

Alarm

Antivandal (Impact protection)

Length [m]




















Power type




"U" positions


Polishing type




Length [mm]


Operating system

Fans



LAN ports




LED indication

LAN speed











Gigabit LAN

PoE type

SFP cages

SFP+ cages




GPON SFP cages



Optical interfaces






PoE-Out standards

Outer diameter [mm)











Redundant power supply

PoE Out ports

Receiver sensitivity [dBm]



















Max. power consumption [W]























Serial port

Chassis design

Power via connector/terminal















Buttons







Operating temperature [°C]













Weight [g]









Weight [kg]

Width [mm]










































Height [mm]






































Depth [mm]










































LSZH (LSOH)

Color



USB

IPv6 support

Default IP address







RAM [MB]

Default login and password





Покажи филтър
Ubiquiti UF-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack UF-SM-10G-S-2 Ubiquiti UF-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
334.38 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UF-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack Нов UF-SM-10G-D-2 Ubiquiti UF-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
178.50 лв
с ДДС
Купи
FTTH Outdoor mast cabinet SZM-30/44/16 FTTH 48J FTTH Outdoor mast cabinet
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
274.79 лв
с ДДС
Купи
Huawei K562e-10 Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3x GLAN, Wi-Fi 6 K562e-10 Huawei K562e-10 Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3x GLAN, Wi-Fi 6
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
99.90 лв
с ДДС
Купи
Huawei K562 Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3x GLAN, Wi-Fi 6 K562 Huawei K562 Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3x GLAN, Wi-Fi 6
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
113.80 лв
с ДДС
Купи
Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6 EG8145X6-10 Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
113.80 лв
с ДДС
Купи
Huawei EchoLife WA8021V5 Edge ONT & Wi-Fi 5 Repeater WA8021V5 Huawei EchoLife WA8021V5 Edge ONT & Wi-Fi 5 Repeater
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
77.69 лв
с ДДС
Купи
Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 GPON ONT bridge EG8010Hv6-10 Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 GPON ONT bridge
Поръчан за склад
Delivery Без потвърдена дата на доставка
58.28 лв
с ДДС
Купи
Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONT Gateway, WiFi 5 EG8145V5 Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONT Gateway, WiFi 5
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
91.56 лв
с ДДС
Купи
MaxLink SFP+ 10G copper module, RJ-45, 100m, 10Gbps ML-SFP-RJ45-10G-100 MaxLink SFP+ 10G copper module, RJ-45, 100m, 10Gbps
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 07-08-2024
94.73 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 25G SFP28 optical module, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM ML-S28-SM-10 MaxLink 25G SFP28 optical module, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
59.95 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 25G SFP28 optical module, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM ML-S28-MM-100 MaxLink 25G SFP28 optical module, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM
✅ В наличност 40+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
37.49 лв
с ДДС
Купи
MaxLink SFP+ 1/2.5/5/10G copper module, RJ-45, 30m, 10Gbps ML-SFP-RJ45-10G MaxLink SFP+ 1/2.5/5/10G copper module, RJ-45, 30m, 10Gbps
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
89.08 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20KM, 1x LC connector, DDM ML-S3155-out-20 MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20KM, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
12.00 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S5531-out-20 MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
16.43 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM ML-S31D-out-20 MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
12.55 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, SM, 1310nm, 3km, 2x LC connector, DDM ML-S31D-out-3 MaxLink 1.25G SFP optical module, industrial -40°C +85°C, SM, 1310nm, 3km, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
12.23 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM OSX010000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
502.27 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM OMXD30000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
185.92 лв
с ДДС
Купи
Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1550nm, 80km, 2x LC konektor, DDM S-SFP-GE-LH80-SM1550 Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1550nm, 80km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
510.61 лв
с ДДС
Купи
Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1550nm, 40km, 2x LC konektor, DDM S-SFP-GE-LH40-SM1550 Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1550nm, 40km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
280.28 лв
с ДДС
Купи
Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM S-SFP-GE-LH40-SM1310 Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
277.51 лв
с ДДС
Купи
Huawei 100M SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 15km, 2x LC konektor, DDM eSFP-FE-LX-SM1310 Huawei 100M SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 15km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
41.64 лв
с ДДС
Купи
Huawei 1.25G SFP optical transceiver, MM, 850nm, 0,55km, 2x LC konektor, DDM eSFP-GE-SX-MM850 Huawei 1.25G SFP optical transceiver, MM, 850nm, 0,55km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
44.39 лв
с ДДС
Купи
Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM SFP-GE-LX-SM1310 Huawei 1.25G SFP optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
86.03 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10/100/1000M copper module, RJ-45, 100m SFP-1000BaseT Huawei 10/100/1000M copper module, RJ-45, 100m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
144.30 лв
с ДДС
Купи
Huawei SFP+ High speed dedicated stack cable-1.5m SFP+STACK-CU1M5 Huawei SFP+ High speed dedicated stack cable-1.5m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
91.56 лв
с ДДС
Купи
Huawei SFP+ High speed dedicated stack cable-0.5m SFP+STACK-CU0M5 Huawei SFP+ High speed dedicated stack cable-0.5m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
88.82 лв
с ДДС
Купи
Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC) SFP-10G-iLR Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
169.28 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC) SFP-10G-ZR Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
2 339.39 лв
с ДДС
Купи
533 елемента
1 2 3 4 5 6 ... 18 >