Филтри
Филтри
Цена
Производител



Tx power [dBm]


Compatibility

Format




For cable type


Optical Connectors


Transmission speed



Wavelength - Tx/Rx [nm]




Distance [km]



Transfer type


DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]


Operating temperature [°C]


Покажи филтър
MaxLink 25G SFP28 optical module, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM ML-S28-SM-10 MaxLink 25G SFP28 optical module, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
59.95 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 25G SFP28 optical module, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM ML-S28-MM-100 MaxLink 25G SFP28 optical module, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM
✅ В наличност 40+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
37.49 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm XS+85LC01D MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+85LC01D, MM, 100m, 850nm
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
98.63 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR UACC-OM-SFP28-LR Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR
Поръчан за склад
Delivery Без потвърдена дата на доставка
238.85 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m UACC-OM-SFP28-SR Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
100.57 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP28 optical modules XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pair XS+2733LC15D MikroTik SFP28 optical modules XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pair
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
601.56 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm XS+31LC10D MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optical module XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
246.55 лв
с ДДС
Купи