Филтри
Филтри
Цена
Производител

Fiber type

Core diameter [µm]

Type of connector

Polishing type


Покажи филтър
Masterlan fiber optic fast connector, SM 9/125, SC/APC MLFastSC/APC Masterlan fiber optic fast connector, SM 9/125, SC/APC
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-11-2024
1.40 лв
с ДДС
Купи
Masterlan fiber optic fast connector, SM 9/125, SC/UPC MLFastSC/UPC Masterlan fiber optic fast connector, SM 9/125, SC/UPC
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-11-2024
1.30 лв
с ДДС
Купи