Филтри
Филтри
Цена
Производител





Tx power [dBm]


Compatibility


Format

For cable type



Optical Connectors



Transmission speed





Wavelength - Tx/Rx [nm]




Distance [km]





Transfer type



DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]




Max. power consumption [W]

Operating temperature [°C]




Покажи филтър
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 UACC-OM-SM-10G-S-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
3 043.87 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM ML-S+85Dout-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
20.06 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+ UACC-CM-RJ45-MG Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 12-06-2024
138.60 лв
с ДДС
Купи
Turris RTROM01-RTSF-10G, SFP+ Copper module, 10 Gbps, RJ45 RTROM01-RTSF-10G Turris RTROM01-RTSF-10G, SFP+ Copper module, 10 Gbps, RJ45
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
145.40 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
34.60 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack UF-SM-10G-S Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
335.14 лв
с ДДС
Купи
TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km TL-SM5110-LR TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
71.64 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
34.60 лв
с ДДС
Купи
TP-Link TL-SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m TL-SM5110-SR TP-Link TL-SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
40.96 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10G Copper Module UF-RJ45-10G Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10G Copper Module
Поръчан за склад
Delivery Без потвърдена дата на доставка
113.39 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ В наличност 30+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
80.65 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp. ML-S+31D-10-HP MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp.
✅ В наличност 40+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
30.91 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optický modul, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM ML-S+31Dout-10 MaxLink 10G SFP+ optický modul, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
✅ В наличност 40+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
33.35 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module S+RJ10 MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
111.19 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-MM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 10-04-2024
725.71 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-SM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
1 632.80 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-SM-10G Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Поръчан за склад
Delivery Без потвърдена дата на доставка
178.91 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
34.60 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM ML-S+85D-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
16.67 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
34.60 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM ML-S+31D-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 01-05-2024
28.16 лв
с ДДС
Купи
MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm S+85DLC03D MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 06-03-2024
98.84 лв
с ДДС
Купи