Филтри
Филтри
Цена
Производител







Tx power [dBm]



Compatibility


Format

For cable type



Optical Connectors



Transmission speed





Wavelength - Tx/Rx [nm]




Distance [km]





Transfer type



DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]




Max. power consumption [W]

Operating temperature [°C]




Покажи филтър
Ubiquiti UF-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack Нов UF-SM-10G-S-2 Ubiquiti UF-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
332.98 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UF-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack Нов UF-SM-10G-D-2 Ubiquiti UF-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
177.76 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM OSX010000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
499.42 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM OMXD30000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
184.85 лв
с ДДС
Купи
Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC) SFP-10G-iLR Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
168.31 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC) SFP-10G-ZR Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
2 325.94 лв
с ДДС
Купи
Huawei AOC Optical Transceiver,SFP+,850nm,1G~10G,10m SFP-10G-AOC10M Huawei AOC Optical Transceiver,SFP+,850nm,1G~10G,10m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
273.14 лв
с ДДС
Купи
Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,LC) SFP-10G-USR Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
71.74 лв
с ДДС
Купи
Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC) OSX040N01 Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
1 142.27 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 UACC-OM-SM-10G-S-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
3 024.50 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM ML-S+85Dout-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
18.44 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+ UACC-CM-RJ45-MG Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 18-09-2024
137.71 лв
с ДДС
Купи
Turris SFP+ copper module, 10 Gbps, RJ45 RTROM01-RTSF-10G Turris SFP+ copper module, 10 Gbps, RJ45
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
150.43 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
30.42 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack UF-SM-10G-S Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
332.98 лв
с ДДС
Купи
TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km TL-SM5110-LR TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
75.06 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 70+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
30.42 лв
с ДДС
Купи
TP-Link SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m TL-SM5110-SR TP-Link SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
42.84 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
80.14 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp. ML-S+31D-10-HP MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp.
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
21.50 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM ML-S+31Dout-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
28.61 лв
с ДДС
Купи
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module S+RJ10 MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
110.48 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-MM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
721.08 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack UF-SM-10G-S-20 Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
3 053.64 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-SM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
1 622.41 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-SM-10G Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ В наличност 60+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
177.76 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM
✅ В наличност 10+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
30.42 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM ML-S+85D-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 20+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
14.46 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 07-08-2024
30.42 лв
с ДДС
Купи
MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM ML-S+31D-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 24-07-2024
22.76 лв
с ДДС
Купи
31 елемента
1 2