Филтри
Филтри
Цена
Производител




Power over Ethernet




Output Power / 1port [W]


Protection class

Pin powering

Ethernet speed [Mb/s]


Power type

LAN ports

LED indication

LAN speed

Gigabit LAN

PoE type

PoE-Out standards





PoE Out ports

Output Voltage [V]

Max. power consumption [W]


Operating temperature [°C]



Weight [g]

Width [mm]



Height [mm]



Depth [mm]



Покажи филтър
TP-Link POE10E PoE extender POE10E TP-Link POE10E PoE extender
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
22.30 лв
с ДДС
Купи
D-Link Redundant Power Supply for DGS-1520-28 and DGS-1520-52 DPS-520 D-Link Redundant Power Supply for DGS-1520-28 and DGS-1520-52
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
778.66 лв
с ДДС
Купи
D-Link DPS-500A 156W Modular Redundant Power Supply DPS-500A D-Link DPS-500A 156W Modular Redundant Power Supply
✅ Наличност във външен Партньор
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
1 001.86 лв
с ДДС
Купи
D-Link DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender DPE-302GE D-Link DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender
✅ Наличност във външен Партньор
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 12-06-2024
197.00 лв
с ДДС
Купи
D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver DGS-712 D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
✅ Наличност във външен Партньор
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
108.44 лв
с ДДС
Купи
D-Link DEM-CB100Q28 pasisive 100G QSFP28 Direct Attach Cable 1m DEM-CB100Q28 D-Link DEM-CB100Q28 pasisive 100G QSFP28 Direct Attach Cable 1m
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
423.92 лв
с ДДС
Купи
D-Link DEM-312GT2 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver DEM-312GT2 D-Link DEM-312GT2 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
322.34 лв
с ДДС
Купи
D-Link 589 watts Redundant Power Supply for DGS-3120, DGS-3130, DGS-3420 DPS-700/E D-Link 589 watts Redundant Power Supply for DGS-3120, DGS-3130, DGS-3420
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
2 505.10 лв
с ДДС
Купи
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
119.82 лв
с ДДС
Купи
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver DEM-310GT D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
85.76 лв
с ДДС
Купи
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - tray of 10 DEM-311GT/10 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - tray of 10
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
363.32 лв
с ДДС
Купи
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - tray of 10 DEM-310GT/10 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - tray of 10
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
443.71 лв
с ДДС
Купи
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m - tray of 10 DEM-431XT/10 D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m - tray of 10
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
1 603.61 лв
с ДДС
Купи
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver DEM-431XT D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
315.52 лв
с ДДС
Купи
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km - tray of 10 DEM-432XT/10 D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km - tray of 10
✅ Наличност във външен Партньор
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
2 799.77 лв
с ДДС
Купи
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km DEM-432XT D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
572.78 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-Cable-PT-Ext - UISP TransPort cable extender UACC-Cable-PT-Ext Ubiquiti UACC-Cable-PT-Ext - UISP TransPort cable extender
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
64.33 лв
с ДДС
Купи
Ubiquiti UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater UACC-LRE Ubiquiti UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater
✅ В наличност 50+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
60.42 лв
с ДДС
Купи
MikroTik GPER - Gigabit Passive Ethernet Repeater GPER MikroTik GPER - Gigabit Passive Ethernet Repeater
✅ В наличност 80+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 05-06-2024
46.92 лв
с ДДС
Купи