Backup power supply MHPower MSKD-300-12, UPS, 300W, pure sine, 12V, MPPT solar controller
Вашата цена с ДДС (20.0%)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Без потвърдена дата на доставкаОписание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тукThe MHPower MSKD-300-12 serves as a backup power supply for all the devices you need to protect from outages. The advantages of this power supply include the possibility of recharging with solar panels thanks to the built-in MPPT controller. The power supply has a power output of 500 W and features a colour LCD display and audible outage alarm for improved visibility. Two outlets are available at the output.
Key Features
- Power 300W