Начало

100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
Вашата цена с ДДС (20.0%)
61.08 лв
✅ Наличност във външен Партньор
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 31-07-2024
Производител
Продуктов номер
70107758
Продуктов Код
RL027.822
Гаранция
36 месеца