Backup power source MHPower WPU-700-12, UPS, 700W, pure sine, 12V
Вашата цена с ДДС (20.0%)
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 20-05-2026
Производител
Продуктов номер
WPU-700-12
Продуктов Код
RL027.862
Гаранция
24 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
UPS MHPower WPU-700 е идеален като резервен източник на захранване за циркулационна помпа, котел или камина. Благодарение на чистата си синусоидална мощност и здравия тороидален трансформатор , той е подходящ и за архивиране на много други устройства като домакински уреди, електрически инструменти, зарядни устройства, компресори, помпи, двигатели, електрически задвижвания, офис оборудване, телевизионно оборудване, телекомуникации, сървъри , компютри и други устройства с консумация на енергия до 700W непрекъсната работа . Можете също да използвате резервния източник на захранване като UPS в каравана. Основното предимство на този източник на захранване е възможността за свързване на външна батерия (не е включена), което му позволява да захранва свързаните устройства за дълъг период от време, в зависимост от избрания капацитет на батерията, вижте таблицата с приблизително време за резервно време в ръководството .
ЗАБЕЛЕЖКА! Резервният източник на захранване (UPS) работи само когато е свързан към външна батерия. Не трябва да се използва без свързана батерия. След като свържете батерията, включете главния захранващ кабел в заземен контакт (230V, 50 Hz). На гърба на източника свържете устройството, което искате да работите по време на прекъсване на захранването. Следвайте следния ред: свържете батерията, свържете основното захранване и след това свържете уреда (устройството) към резервния източник на захранване (UPS). За да включите или изключите AC товара (контакти на уреда), натиснете и задръжте бутона за захранване (ON / OFF) за около 2 секунди.
Препоръчителен капацитет на батерията: 24-250Ah (за батерии под 60Ah препоръчваме зареждане с по-нисък ток от 10A)