MaxLink 1.25G SFP optical module, MM, 850nm, 550m, 2x LC connector, DDM

MaxLink 1.25G SFP optical module, MM, 850nm, 550m, 2x LC connector, DDM
Вашата цена с ДДС (20.0%)
11.57 лв
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 13-03-2024
MaxLink
Производител
Продуктов номер
ML-S85D-05
Продуктов Код
RL015.379
Гаранция
36 месеца

Описание на продукт

Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук

ML-S85D-05 е 1.25G SFP модул с 850nm дължина на вълната, два LC конектора и максимално разстояние от 550m чрез многомодово оптично влакно. SFP модулът поддържа мониторинг или DDM функция.

LC конекторите в SFP модула имат UPC тип шлайфане.

Модулите са съвместими с всички активни елементи от MikroTik, както и с устройства от други производители "cisco compatibile".

Свали

https://download.discomp.cz/maxlink/ce/CE_SFP_DAOC.pdf
Свали CE
https://download.discomp.cz/MaxLink/Datasheets/ML-S85D-05.pdf
Свали Datasheet
https://download.discomp.cz/maxlink/iso/DAC_AOC_ISO.pdf
Свали ISO certification

Технически параметри

LAN ports
Compatibility
Universal
Tx power [dBm]
-9 up to -3
Format
SFP
For cable type
Multi Mode
Optical Connectors
(2) LC
Transmission speed
1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]
850
Distance [km]
0,55
Transfer type
2-fiber
DDMI - diagnostics
Yes
Polishing type
UPC
Receiver sensitivity [dBm]
-17
Operating temperature [°C]
-10 up to 70