Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W
Вашата цена с ДДС (20.0%)
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 27-05-2026
Ubiquiti
Производител
Продуктов номер
ES-24-250W
Продуктов Код
RL002.368
Гаранция
24 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
Gigabit L3 PoE превключвател Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W в 19" дизайн за монтаж в шкаф с максимална PoE мощност 250 W. Управляем превключвател с 24 гигабитови метални порта + 2 Gigabit SFP порта и 52Gbps обща пропускателна способност.
Пасивно 24V и 802.3af/при PoE
Най-голямото му предимство е Gigabit PoE на всеки порт, който може да бъде настроен да бъде активен PoE 802.3af/at с максимална мощност 34,2W/порт или пасивен 24V с максимална мощност 17W/por . Автоматичното откриване осигурява пълна функционалност на 802.3af и 802.3at устройства без предварителна конфигурация. Пасивното 24V PoE трябва да се настрои ръчно. Благодарение на тези функции един активен елемент може да се използва за захранване на всички устройства във вашата мрежа!
„УБНТ
Разширен потребителски интерфейс
„УБНТ
Пакетът съдържа
  • устройство
  • Винтове за монтаж на стелаж
  • Захранващ кабел
Свали
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/CE/ES-24-250W.pdf
Свали CE
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/Datasheets/EdgeSwitch_DS.pdf
Свали Datasheet
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/Navody/EdgeSwitch_AdminGuide.pdf
Свали Admin Guide
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/QSG/EdgeSwitch_ES-24_QSG.pdf
Свали Quick Start Guide
Свали SFP compatible list
https://www.ubnt.com/download/edgemax/edgeswitch
Свали Latest Firmware
Технически параметри
LAN ports
Design
Rackmount
Switchning capacity [Gbps]
26
MAC address table
16000
Packet forwarding rate [Mpps]
38,69
Web management
Yes
Management
Web management, SSH, Telnet
Features
VLAN, QoS, L3, DHCP snooping
Power type
Mains power (230V)
Fans
Yes
LAN speed
(24) 10/100/1000Mbps
Max. LAN ports speed
1G
PoE type
PoE-Out (only)
RJ45 ports 1G
24
SFP cages
2
Optical interfaces
(2) 1000Mbps
PoE-Out standards
802.3af, 802.3at, Passive 24V
PoE Out ports
PoE budget [W]
250
Max. power consumption [W]
250
Serial port
RJ45
Chassis design
Metal
Power via connector/terminal
230V AC