Backup power supply MHPower MSKD-3500-48, UPS, 3500W, pure sine, 48V, MPPT solar controller
Вашата цена с ДДС (20.0%)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
Производител
Продуктов номер
MSKD-3500-48
Продуктов Код
RL025.569
Гаранция
24 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
MHPower MSKD-3500-48 служи като резервно захранване за всички устройства, които трябва да защитите от прекъсвания. Предимствата на това захранване включват възможността за презареждане със слънчеви панели благодарение на вградения MPPT контролер. Захранването е с изходна мощност от 500 W и разполага с цветен LCD дисплей и звукова аларма за прекъсване за подобрена видимост. На изхода има два изхода.
Основни функции
  • Мощност 3500W