MEAN WELL HDR-100-12 switching power supply for DIN rail
Вашата цена с ДДС (20.0%)
✅ В наличност < 10 Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 27-05-2026
MEAN WELL
Производител
Продуктов номер
HDR-100-12
Продуктов Код
RL005.402
Гаранция
24 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
Серията HDR-100 е достъпен ултратънък източник. HDR-100-12 осигурява DC изходно напрежение от 12V, регулируемо в диапазона от 12V - 13.8V. Монтира се на DIN шини TS-35 / 7.5 и TS-35/15, където заема 70 мм ширина (отговаря на 4SU). Захранването е подготвено за широк диапазон от входни напрежения от 85VAC до 264VAC и отговаря на европейския стандарт EN 61000-3-2.