TP-LINK TL-WA1201 Wi-Fi Access Point
Вашата цена с ДДС (20.0%)
Поръчан за склад
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 01-07-2026
TP-Link
Производител
Продуктов номер
TL-WA1201
Продуктов Код
RL008.895
Гаранция
36 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
Светкавично бърз AC1200 двулентов Wi-Fi
Подсилено Wi-Fi покритие
Мултирежим 4 в 1
Пакетът съдържа
  • устройство
  • Захранващ адаптер 12V / 1,5A
  • PoE захранващ инжектор
Свали
https://download.discomp.cz/tp-link/datasheets/TL-WA1201_2.0.pdf
Свали Datasheet
Технически параметри
LAN ports
Power over Ethernet
Yes
Sensitivity [dBm]
-95
Operating mode
Client, Range Extender, Access Point
Wireless frequency
2.4 + 5 GHz (dual band)
WiFi standards
802.11n, 802.11b/g, 802.11ac - wave2, 802.11a
MU-MIMO
Yes
Transmission speed - 5GHz [Mb/s]
866
Transmission speed - 2.4GHz [Mb/s]
300
Tx power 2.4GHz [dBm]
20
Tx power 5GHz [dBm]
23
Security
64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption
2.4GHz MIMO
2 x 2
5GHz MIMO
2 x 2
Type of antenna
Fixed
Fixed antennas
4
Purpose
Indoor
LAN speed
(1) 10/100/1000Mbps
LAN ports 1G
1
Gigabit LAN
PoE type
PoE-In (only)
Power via connector/terminal
12V / 1,5A